BINDING COMB 21 RING BLUE – 11.0MM (65SHTS) 100PCS/BX
View cart
“EVEREADY SUPER HEAVY DUTY (9V) *1 PC/CARD* (12 CARD/BOX)” has been added to your cart.
Prev
BINDING COMB 21 RING BLUE - 10.0MM (55SHTS) 100PCS/BX
Next
BINDING COMB 21 RING BLUE - 12.0MM (70SHTS) 100PCS/BX
RM
0.26
PC
In stock
BINDING COMB 21 RING BLUE - 11.0MM (65SHTS) 100PCS/BX quantity